Brno

akční nabídka

kontakty

Adresa:
Sklenářská 716, Horní Heršpice, 619 00 Brno

Tel.: +420 543 211 630
Fax: +420 491 470 647
E-mail: brno@kamat.cz

Otevírací doba:
Po-Pa: 7:00-15:30

Obchodní oddělení

Mgr. Martin Marek, ředitel provozovny

Tel.: +420 543 211 630
Mobil: +420 602 245 587
E-mail: mmarek@kamat.cz

Josef Rauš, obchodní manažer

Tel.: +420 543 212 071
Mobil: +420 602 703 400
E-mail: jraus@kamat.cz

Jaroslav Perenčay, obchodní manažer

Mobil: +420 606 740 911
E-mail: jperencay@kamat.cz

Ing. Dušan Trubač, obchodní manažer

Mobil: +420 602 178 361
E-mail: dtrubac@kamat.cz

Milan Neumann, referent nákupu

Mob.: +420 778 735 441
E-mail: mneumann@kamat.cz

Lukáš Filip, obchodník

Mobil: +420 778 761 152
E-mail: lfilip@kamat.cz

Tomáš Maloň, obchodník

Mobil: +420 730 635 700
E-mail: tmalon@kamat.cz

Miloš Vobora, obchodník

Mobil: +420 606 740 912
E-mail: mvobora@kamat.cz

Petr Musil, obchodník

Mobil: +420 601 583 060
E-mail: pmusil@kamat.cz

Pavel Kresl, vedoucí skladu

Tel.: +420 543 211 618
Mobil: +420 725 385 629
E-mail: pkresl@kamat.cz

Iveta Štefanová, příjem

Tel.: +420 543 211 936
E-mail: istefanova@kamat.cz

 

fotky

 

Máme jméno
...v Česku

Máme jméno
...v severních Čechách

Máme jméno
...v severozápadních Čechách

Máme jméno
...v Praze a středních Čechách

Máme jméno
...na Moravě a ve Slezsku

Máme jméno
...v Praze a Plzni

Máme jméno
...na Slovensku